Mucizevi Gümüş Suyunun Faydaları Ve Nasıl Yapıldığının Püf Noktaları

Mucizevi Gümüş Suyunun Faydaları Ve Nasıl Yapıldığının Püf Noktaları

MUCİZEVİ GÜMÜŞ SUYUNUN FAYDALARI VE NASIL YAPILDIĞININ PÜF NOKTALARI…

Son yıllarda en çok konuşulan ve ilgi çeken, antibiyotiklerden kat ve kat daha üstün olduğu iddia edilen Gümüş Suyu ile ilgili bilgileri, Gümüş Suyunun nasıl yapıldığını, faydaları ve kullanımındaki püf noktaları ve ince detaylarından bahsedeceğim.

Gümüş Suyu; antibiyotiğe ihtiyaç duyulan ve antibiyotiğin yetersiz kaldığı hemen tüm alanlarda aktif olarak kullanılmaktadır. Ancak antibiyotikten farkı, tamamen doğal bir karışım olma özelliği sebebiyle her türlü yan etkiye uzaklığı ve metabolizmada herhangi bir yok edici etkiye sahip olmamasıdır. “Gümüş Suyu” oral yolla alındığı zaman; 6 dakika içinde etkisini göstermeye başlar. Basitçe söylemek gerekirse Kolloidal Gümüş Suyu, gümüş parçacıklarının saf su içerisinde homojen olarak dağılmış halidir. Çözülen gümüş partikülleri aynı elektrik yüküne sahip oldukları için birbirini iterler. Bu sayede çözücü içerisinde tamamen homojen olarak dağılmış olur. Gümüş partiküllerinin aynı elektrik yüküne sahip olup birbirini itmesi ve homojen olarak dağılması, vücutta yığılma yapmamasına olanak sağlar. Belli bir süre dolaşım sisteminde görevlerini tamamladıktan sonra sindirim sistemi yoluyla dışarı atılırlar. Hem homojen olup birbirine temas etmemesi, hem de sindirim sistemi yoluyla kolaylıkla atılabilmesi özelliklerinden dolayı, kolloidal gümüş suyu hiçbir yan etkiye ve kalıcı etkiye sahip değildir.

Gümüş Suyu Kullanmak İstiyorsanız Alttaki Bilgileri Dikkate Alınız.

  • Gümüş Suyu, boyutları nano olması nedeni ile hücrelerin içine girebilir olası gerekmektedir laboratuvar ortamında yapılamayan evde yapılan gümüş suları vücut için toksin madde olup hücre zarından geçemez bu yüzden dolayı evde yapılan gümüş suları çok tehlikelidir.
  • Bakteri ve virüslerin içerisine girerek onları parçalar ve antibiyotik gibi yararlı hücrelere zarar vermeden direkt zararlı hücreleri hedef alır. Parçalanan bakteri ve virüsleri vücudumuz dışarı kolaylıkla dışarı atabilir. 650 farklı bakteri ve virüse karşı son derece etkilidir kısa tabirle etki edemeyeceği zararlı organizma yok gibi bir şey.
  • Dikkat edilecek en önemli konu 99,99 ayarında saf gümüş çubuk kullanmaktadır. Bunun dışındaki kullanılacak gümüş veya metal karışımlı çubuklar sağlığınıza ciddi şekilde zarar verir. Her yerden bulacağınız gümüşlerle yapılamayacak işlemdir mutlaka laboratuvar ortamında uzmanlarca hazırlanmalıdır.
  • Gümüş suyu yapmak için Distile su kullanmalısınız yani musluk suyu ile yapılmamalıdır.(0,00 ppm olmalıdır) Saf Suyu ev ortamında elde etmeniz mümkün olamayan bi durumdur mutlaka laboratuvar ortamında elde edilmelidir.
  • Gümüşleri elektrolize etmek için düşük voltaj en uygundur, bu voltaj değerini ancak ve ancak laboratuvar ortamında profesyonel olarak elde edebilirsiniz. Elektroliz oldukça gümüş çubuklar karacaktır bunları temizlemek için mutlaka steril bi ortam olması gerekmektedir bunu yine laboratuvar ortamında elde edebilirsiniz.
  • Gümüş suyunu yaparken TDS metre ile ölçüm yapılmaktadır, PPM değeri tam olarak ölçülmekte ve tam zamanlı olarak elektroliz yapılmaktadır. Elde edilen gümüş Sularını Işık ve güneş almayacak bir kaba koyarak oda sıcaklığında saklanmaktadır. Buzdolabına koymayınız, güneş altında bırakmayınız.
  • Bazı kaynaklar hazırlanan gümüş sularının sarı olmasını kaliteli olduğunun göstergesi kabul ederken bazı üreticiler ise berrak rengi savunmaktadır! Hazırlanan gümüş suyu distile su ve belirli bir voltaj ile yapılması durumunda saatler sonra elektroliz yapılması ile berrak olabilir.

 

GÜMÜŞ SUYU KULLANIM ŞEKİLLERİ:

Göz, kulağa, buruna ve ağıza fısfıs şişe ile püskürtülerek veya damlatılarak-gargara yapılarak cilde fısfıs ile püskürterek veya yara bandı gibi bir malzemeyi cilde yapıştırıp üstüne damlatarak.

Şırınga iğnesi çıkartılarak veya burun pompasına çektirerek nebilüzatör (sıvı maddeleri gaz haline çevirerek maske yardımı ile solunmasını sağlayan cihaz) damlalık ile damlatılarak dikkat edilecek bilgiler

Sabah akşam bir türk kahvesi fincanı ölçüsünde yemeklerden 30 dakika kadar önce veya 30 dakika sonra yudumlayarak ve ağızda mümkün olduğunca uzun tutup dilaltından direk kana karışmasını sağlayarak, kullanıldığı dönemde alkol ve sarımsak kullanılmamalıdır. Karanlık serin bir dolapta “buzdolabı değil” saklanmalıdır içilirken küçük yudumlar halinde alınmalı mümkün olduğunca uzun süre ağızda tutulmalıdır.

2-3 bin kişide bir görünen gümüş alerjisine dikkat edilmelidir. Gümüş alerjisi olup olmadığını test için az bir miktarı bileğin iç kısmına sürülerek bir müddet beklenmelidir. Olumsuz bir durum olursa kullanılmamalıdır.

GÜMÜŞ SUYU KULLANIM ALANLARI

Dezenfektan olarak: tüm yüzeylere püskürtülerek mikroplardan arındırılabilir.

Sıvıları buharlaştıran cihazlar ile uygulandığı ortamda mikrop bırakmaz.

Klimaların “duvar ve araç tipi “çalışır durumda iken filtre kısmına püskürtülerek kullanılabilir.

Yaralara püskürtülürse çok çabuk iyileştirme sağlanır.

Cilt problemlerine püskürtülerek veya yara bandı gibi bant yapıştırıp üzerine damlatarak kullanılabilir.

Göz problemlerinde damlatılarak, Kulak problemlerinde damlatarak veya püskürterek kullanılabilir.

Burundan damlatarak veya püskürterek, sırtüstü yatılıp kafa geriye verilir ve burun deliklerinden içeriye püskürtülür genizden akması sağlanarak kullanılabilir.

Cilt yanmalarında mikrop kapmaması için püskürtülerek kullanılabilir.

Mide ülserlerinde yaraya bulamış mikropları yok etmek için içilerek kullanılabilir.

Eklem romatizması gibi rahatsızlıklar da içilerek kullanılabilir.

Prostat gibi mikroplarının yok edilmesinin zor olduğu rahatsızlıklarda çok etkilidir.

Uyarı ve Önlemler

Burada yer alan bilgi, değerlendirmeler ve uygulamalar, Hiç bir surette kişinin hastalığına tanı veya tedavi etme niteliği taşımamaktadır. Bu yazı internet ortamından alıntılarla zenginleştirilmiştir. Lütfen hastalıklarınız ve tedavi için doktorunuza danışınız.